© ši nuotrauka priklauso rbfoto.lt

Fotografas Rokas Bužinskas Sveiki atvykę!

Labai džiaugiuosi, kad užsukote į mano internetinę svetainę vedini smalsumo, noro ar poreikio. Norėdamas, kad labiau mane pažintumėte, pateikiu tam tikrą informaciją, kuri Jums bus naudinga apsisprendžiant dėl tolesnių savo veiksmų renkantis fotografą.

Fotografuoti pradėjau 2006 metais mokykloje. Fotografija taip stipriai mane sužavėjo ir įtraukė, kad net nepastebėjau, kaip šis saviraiškos būdas užpildė mano dienas. Fotografuoti man labai patiko ir patinka iki šiol, todėl net negalvodamas nusprendžiau tobulinti savo įgūdžius ir toliau. 2010 metais baigiau Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją, kurioje įgijau fotožurnalistikos neuniversitetinį bakalauro laipsnį.

Fotografuodamas nuolatos ir daug laiko skirdamas fotografijai išbandžiau ne vieną žanrą. Visi savaip įdomūs ir įtraukiantys, tačiau labiausiai mane sužavėjo fotoreportažinis žanras. Ilgainiui jis šiek tiek pasikeitė į meninį fotoreportažinį stilių. Šioje svetainėje pamatysite šio stiliaus nuotraukų, kurios atskleidžia žmogaus ne tik išorinį grožį, bet ir tikrąsias emocijas. Jos nėra suvaidintos ar padarytos kuriant portretą, jos tiesiog natūralios, tokios, kokios ir buvo tam tikru laiku, tam tikroje vietoje.

Išskirtinis kadras – tai techniškai tvarkinga nuotrauka, kurioje žmogaus stipri ir natūrali emocija skatins Jus prisiminti, kokia nuostabi akimirka buvo tada ir yra dabar čia, fotografijoje.

Sėkmės Jums Jūsų šventėje ir iki malonių susitikimų!

Pagarbiai,
fotografas Rokas Bužinskas